Rezerwacja Online
Wylot
Przylot
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)


Znajdź oferty
Wylot z:
Wrocław, Polska
Lotnisko wylotu:
Wrocław Strachowice (WRO)
Przylot do:
Mediolan, Włochy
Lotnisko przylotu:
Mediolan Airport (MIL)
Linie lotnicze:
Ryanair
CENA:
129 PLN
Loty Wrocław - Mediolan

Atrakcyjne promocje tanich lotów do Mediolanu. Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Mediolanu już od 129 PLN - Loty Ryanair. Rezerwacja biletów lotniczych on-line lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty z Wrocław(WRO) do Mediolanu(MIL)

Tylko 2 godziny lotu dzieli Wrocław od włoskiego lotniska w Mediolanie. Tanie linie Ryanair posiadają dogodne połączenie z Wrocławia do Mediolanu-Bergamo (BGY) – lotniska położonego około 50km od centrum Mediolanu. Tanie, bezpośrednie loty startują w okresie wiosna – lato 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Loty na trasie Mediolan-Wrocław liniami Ryanair odbywają się także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki). Sprawdź interesujący Cię termin. Kup tani lot z Wrocławia do Mediolanu-Bergamo online bądź za pośrednictwem naszej infolinii, która jest dostępna 7 dni w tygodniu.

Plan lotów:

Wylot: Wrocław 19:30 – 21:10 Mediolan

Powrót: Mediolan 21:35 – 23:15 Wrocław

Przykładowe loty z Wrocławia do Mediolanu
Wylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 8845
FR
2017-07-10 20:30 Wrocław (WRO)
2017-07-10 22:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 8844
FR
2017-07-17 22:35 Mediolan (BGY)
2017-07-18 01:15 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Mediolan
Cena: 318 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 8845
FR
2017-07-10 20:30 Wrocław (WRO)
2017-07-10 22:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2017-07-17 09:50 Mediolan (BGY)
2017-07-17 16:35 Wrocław (WRO)
1
W6 1432
2017-07-17 09:50 Mediolan (BGY)
2017-07-17 11:50 Warszawa (WAW)
W6
2
FR 5033
2017-07-17 14:35 Warszawa (WAW)
2017-07-17 15:35 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Mediolan
Cena: 398 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka
2017-07-10 08:00 Wrocław (WRO)
2017-07-10 17:40 Mediolan (BGY)
1
FR 8406
2017-07-10 08:00 Wrocław (WRO)
2017-07-10 09:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 4194
2017-07-10 14:40 Londyn (STN)
2017-07-10 17:40 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 8844
FR
2017-07-17 22:35 Mediolan (BGY)
2017-07-18 01:15 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Mediolan
Cena: 508 PLN
KIERUNEK DATA PODRÓŻY LINIA CENA
Katowice - Mediolanod 2017-05-25 do 2017-11-0279.00
Gdańsk - Mediolanod 2017-05-19 do 2017-09-3099.00
Kraków - Mediolanod 2017-05-17 do 2017-10-3199.00
Warszawa - Mediolanod 2017-05-19 do 2017-11-0179.00
Poznań - Mediolanod 2017-05-19 do 2017-10-2799.00